2022 aasta sügisel tekkis meil järjekordne ideevälgatus - ühildada viibimine looduses ja õlle degusteerimine ehk sündis Õllematk. Juba esimene matk andis kinnitust, et inimestele meeldib nii looduses liikuda kui ka erinevaid õllesid maitsta ! Matkal osales 50 inimest, kes matka edukalt läbisid ja hiljem veel kiidusõnu ja head tuju meiega jagasid.

Õllematk on matkamine läbi imelise Rooslepa looduse, kus erinevates peatuspunktides ootamas ees erinevad õlled (kasutame enda ja teiste väiketootjate toodangut nii meilt kui ka mujalt maailmast). Samuti saab igas punktis teada rohkem nii kohalikust ajaloost kui ka fakte õllemaailma kohta.

Matk on 5-8 km pikk ja koosneb neljast kuni kuuest punktist. Matka pikkus sõltub hooajast ja ilmastikuoludest. Matkarada on igakord erinev, nii et kes soovib mitu korda matkal osaleda siis pole vaja muretseda, et rada on täpselt sama. Tühja kõhtu ei pea  kartma, pakume ka lõpp-punktis alati kõhutäidet !

Õllematk sobib ka väga hästi - sünnipäevade pidamiseks, firmaürituseks, poissmeestepeoks ja miks mitte ka tüdrukuteõhtuks. Pane oma soov meile teele ja teeme ära ! Õllematka oleme võimelised korraldama korraga kuni 50-le inimesele. 

Matkapakettid !

Pakett nr. 1(Põhipakett)  - 5-7 km matk, 5 õlle, lõpetuseks snäkilaud - 39€ inimene, min arv 10 inimest
Pakett nr. 2  - 5-7 km matk, 3 õlle, lõpetuseks snäkilud, 29€ inimene, min arv 15 inimest
Pakett nr. 3 - 5-7 km matk, 6 õlle (valik eksklusiivsematest õlledest meilt ja mujalt) , lõpetuseks snäkilaud, 49€  inimene, min arv 10 inimest
Pakett nr. 4 - Õlle ja Mullimatk, 5-7 km matk, 5 õlle ja mulli, 39€ inimene, min arv 15 inimest.

Lisaks oleme ka valmis erilisteks matkadeks, kus valige ise jook ja teema , kirjutage meile ja vaatame mis teha annab :) !

Päring -> roslepbrewery@gmail.com

Pildid -  erakogu ja Ann Buht.