2022 aasta sügisel tekkis meil järjekordne ideevälgatus - ühildada viibimine looduses ja õlle degusteerimine ehk sündis Õllematk. Juba esimene matk andis kinnitust, et inimestele meeldib nii looduses liikuda kui ka erinevaid õllesid maitsta ! Matkal osales 50 inimest, kes matka edukalt läbisid ja hiljem veel kiidusõnu ja head tuju meiega jagasid.

Õllematk on matkamine läbi imelise Rooslepa looduse, kus erinevates peatuspunktides ootamas ees erinevad õlled( võimalusel kasutame ainult oma toodangut aga teeme meelsasti koostööd ka teiste väikepruulikodadega). Samuti saab igas punktis teada rohkem nii kohalikust ajaloost kui ka fakte õllemaailma kohta.

Matk on 5-8 km pikk ja koosneb neljast kuni kuuest punktist. Matkapikkus sõltub hooajast ja ilmastikuoludest. Matkarada on igakord ka erinev, nii et kes soovib mitu korda matkal osaleda siis pole vaja muretseda, et rada on täpselt sama. Tühja kõhtu ei pea ka kartma, pakume ka lõpp-punktis alati kõhutäidet !

Õllematk sobib ka väga hästi - sünnipäevade pidamiseks, firmaürituseks, poissmeestepeoks ja miks mitte ka tüdrukuteõhtuks. Pane oma soov meile teele ja teeme ära ! Õllematka oleme võimelised korraldama korraga kuni 50-le inimesele. Miinimum inimeste arv on 10 !. Matk maksab 39€ inimene( 5-7 km matk, 4-5 õlle, lõpetuseks snäkilaud)

Päring -> roslepbrewery@gmail.com

UUS - nüüdsest saame korraldada ka Õlle ja Mulli matka ! Esimene edukas matk juba tehtud.